fbpx

Talentų medžiotoja „Bentley Lewis“ žengia į Klaipėdą.

Talentų medžiotoja „Bentley Lewis“ žengia į Klaipėdą.

Įmonės visame pasaulyje susiduria su profesionalų trūkumu, todėl talentų paieška virto tikru karo lauku. Klaipėdoje padalinį atidariusios vadovų paieškos ir atrankos kompanija „Bentley Lewis“ padės įmonėms ir specialistams surasti vienas kitą.

2010 metais Londone įkurta įmonė, turinti padalinius Šiaurės Amerikoje ir Kanadoje, o dabar – ir Klaipėdoje, padeda vietos ir tarptautinėms kompanijoms pritraukti geriausius savo srities specialistus.

„Didžiausias vietos startuolių iššūkis šiuo metu yra talentų pritraukimas. Kova dėl specialistų dabar, kai įmonės prisijaukina nuotolinį darbą, tampa dar aršesnė dėl globalios konkurencijos, –  sakė Giovanni Rocha, „Bentley Lewis“ talentų paieškos specialistas.

Jis viliasi, kad įmonės sukauptos žinios ir patirtis bus itin naudingos ir Klaipėdos įmonėms, konkuruojančioms dėl talentų.

„Karas dėl talentų vyksta visame pasaulyje. Įmonės daro viską, ką gali, kad pritrauktų talentus, įskaitant lanksčius darbo susitarimus, konkurencingus atlyginimus ir rūpestį darbuotojų gerove,” – kalbėjo pašnekovas.

„Bentley Lewis“ plėtrai pasirinko būtent Klaipėdą, nes, G. Rocha žodžiais, tai yra gyvybingas, augantis miestas, kuriame apstu jaunų, talentingų ir motyvuotų žmonių. Įmonės atstovas gyrė verslo infrastruktūrą, džiaugėsi vietos valdžios parama verslui.

„Klaipėda yra svarbus uostas, jūrų keliais sujungtas su kitomis stipriomis Baltijos jūros ir visos Šiaurės Europos ekonomikomis. Klaipėda pamažu tampa technologijų centru, kuriame daug ambicingų startuolių svarsto apie plėtrą. Mes jiems galime padėti. Mes norime prisidėti prie jų augimo, surasti, pritraukti, ir padėti pasamdyti geriausius specialistus,“ – sakė G. Rocha.

Maltą į Klaipėdą iškeitęs pašnekovas pabrėžė, kad Klaipėda yra tinkamas miestas įsikurti su šeima dėl savo paplūdimių, miškų, ir išvystytos infrastruktūros.

Pirmuosius žingsnius uostamiestyje kompanijai „Bentley Lewis“ padėjo žengti Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra „Klaipėda ID“ – teikė paramą įsikuriant Klaipėdoje, supažindino su, G. Rocha žodžiais, žmonėmis ir įmonėmis, kurioms praverstų „Bentley Lewis“ žinios ir patirtis.

„Klaipėda ID“ vadovės Eglės Songailienės teigimu, „Bentley Lewis“ kompetencijos suteikia mieste veikiantiems verslams dar didesnes galimybes sėkmingai augti Klaipėdoje.

„Bentley Lewis“ veiklos pradžia Klaipėdoje atveria naujas galimybes Klaipėdoje veikiančioms įmonėms pritraukti aukščiausios kvalifikacijos specialistus iš viso pasaulio. Realybė, su kuria susiduria jau visi verslai – specialistų trūkumas. Praėjo laikai, kai specialistų ieškojome tik tarp gyvenančių tam tikrame mieste. Tarptautines veiklas vykdantys verslai yra atviri įdarbinti užsieniečius, pritraukti reikiamus darbuotojus iš kitų miestų,“ – tvirtino pašnekovė.

Praėjusių metų pabaigoje Klaipėdos miesto savivaldybė patvirtino finansinę paskatą aukštos kvalifikacijos specialistų pritraukimui iš kitų Lietuvos miestų ir užsienio. Nuo šiol į Klaipėdą persikelti nusprendę specialistai galės pretenduoti į 2000 eurų finansinę paskatą būsto nuomai, 400 eurų stipendiją kalbos kursams, taip pat pasinaudoti gyvenamosios vietos paieškos paslauga, konsultuotis kitais su persikėlimu į uostamiestį susijusiais klausimais.

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​