fbpx

Daugiau laiko
šeimai ir
visavertiškam
gyvenimui.

Daugiau laiko šeimai ir visavertiškam gyvenimui.​

Gyvenk Klaipėdos mieste kartu su visa šeima. Išsivaduok iš nuolatinio skubėjimo ir lėkimo tam, kad pasimėgautum mylimų žmonių kompanija. Leisk laiką gamtoje, o veždamas vaikus į darželį neužtruk ilgiau nei 30 minučių.

Valstybinės ir privačios ugdymo įstaigos jūsų vaikams.

Daugiau nei 50 valstybinių darželių.

Gali rinktis iš daugiau nei 50-ies valstybinių darželių, skirtų ir lietuviškai, ir rusiškai kalbantiems vaikams. Tokia gausybė darželių užtikrina, jog tau neteks nuolat stovėti kamščiuose – Klaipėdoje viskas šalia tavo namų.

Valstybės finansuojami privatūs darželiai.

Gyvenantiems centrinėje ar šiaurinėje miesto dalyje atsiveria privačiųjų darželių galimybės. Darželiai pritaikyti ir lietuvių, ir užsienio kalbomis kalbantiems vaikams. Be to, kiekvieną mėnesį Klaipėdos miesto savivaldybė skiria 100€ kompensaciją už vaiko privataus darželio lankymą.

Mokyklos Klaipėdoje – tradicinės arba specializuotos.

Klaipėdoje yra ir įprastų, ir specializuotų mokyklų. Tavo vaikai gali lankyti mokyklas, besispecializuojančias inžinerinių mokslų, menų srityse, taip pat Klaipėdoje yra ir humanistinė mokykla, ir vienintelė Lietuvoje Jūrų kadetų mokykla. Be visų šių mokymo įstaigų, čia taip pat veikia mokykla, kuri siūlo dvikalbį ugdymą, pritaikytą rusų ar vokiečių kalba besimokantiems moksleiviams.

Unikalios privačiosios mokyklos.

Privačios Klaipėdos mokyklos – vienos geriausių privačių Lietuvos mokyklų. Šios mokyklos paprastai skirstomos pagal mokymo metodus arba religiją. Į tokias mokyklas gali registruotis jų interneto svetainėse.

Svarstai galimybę persikelti į Klaipėdą?

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​