fbpx

Norintiems
žinoti apie
susisiekimo
galimybes.

Norintiems žinoti apie susisiekimo galimybes.​

Negaišk laiko kelyje. Klaipėda yra miestas, kuriame svarbus kokybiškai praleistas laikas gamtoje ar su šeima, būtent todėl čia gali rinktis patogiausią keliavimo būdą, pagal poreikį. Neužtruk ilgiau nei 30 minučių atsidurti ten, kur ketini keliauti.

Mink pajūrio dviračių takais arba lėk elektriniu paspirtuku.

Klaipėdos mieste jūrą galima pasiekti paprasčiausiai važiuojant dviračiu. Dviračių takų infrastruktūra nuolat tobulinama, o jų tinklas plečiamas, tad nukeliauti į paplūdimį, darbą ar parduotuvę – paprasta, automobilis tam nėra būtinas. Taip pat galima naudotis elektriniais Bolt, Hop Scooter ir Scoot911 miesto paspirtukais.

Mink pajūrio dviračių takais arba lėk elektriniu paspirtuku.

Klaipėdos mieste jūrą galima pasiekti paprasčiausiai važiuojant dviračiu. Dviračių takų infrastruktūra nuolat tobulinama, o jų tinklas plečiamas, tad nukeliauti į paplūdimį, darbą ar parduotuvę – paprasta, automobilis tam nėra būtinas. Taip pat galima naudotis elektriniais Bolt, Hop Scooter ir Scoot911 miesto paspirtukais.

Viešasis Klaipėdos miesto transportas – visiems.

Klaipėdos mieste viešojo transporto privalumai lengvai prieinami ir miesto, ir užmiesčio gyventojams. Viešojo miesto transporto paslaugos teikiamos 3 zonose – Klaipėdos miesto ir rajono, Palangos miesto bei Kretingos rajono, o įsigijus elektroninio bilieto kortelę, klaipėdiečiams taikomos nuolaidos kelionėms.

  • Vienkartinis miesto autobuso bilietas: €1
  • Vienkartinis maršrutinio autobuso bilietas: €1.20

Vandens transporto privalumai.

Klaipėda unikali tuo, jog vienos jos dalies neįmanoma pasiekti sausumos transportu. Tai – Smiltynė. Tam, kad ten leistumeisi į dviračių žygį ar galėtum mėgautis laisvalaikiu Smiltynės Jachtklube kada panorėjęs, turėsi pasinaudoti keltu. Vasaros metu į Smiltynę galima plaukti ir privačiais laiveliais.

Senoji perkėla (Šiaurinis ragas) – kelia pėsčiuosius, dviratininkus ir naminius gyvūnus.

Naujoji perkėla (Pietinė miesto dalis) – kelia pėsčiuosius ir automobilius.

Palik automobilį Klaipėdoje be jokio vargo.

Didžiojoje Klaipėdos miesto dalyje už automobilių stovėjimą mokėti nereikia. Rinkliava renkama įžymių ir lankytinų vietovių ar objektų automobilių stovėjimo aikštelėse, tačiau net ir daugumoje jų už automobilio stovėjimą susimokėti reikia tik vasaros sezono metu. Patogiam automobilio stovėjimo apmokėjimui naudok UniPark, Parkman ir Flowbird mobiliąsias programėles.

  • Šiaurinėje miesto dalyje
  • Pietinėje miesto dalyje
  • Miško rajone
  • Senamiestyje
  • Melnragėje
  • Giruliuose
  • Smiltynėje
  • Centre

Tarptautinės kelionės.

Į užsienį keliauk oro arba vandens transportu. Važiuodamas iš Klaipėdos į Tarptautinį Palangos oro uostą (PLQ) automobiliu, jį pasieksi per 30 minučių. PLQ tiesiogiai jungia Klaipėdą su Skandinavijos miestais, Ryga, Londonu, o keltai – su Kyliu bei Karlshamnu.

Tarptautinės kelionės.

Į užsienį keliauk oro arba vandens transportu. Važiuodamas iš Klaipėdos į Tarptautinį Palangos oro uostą (PLQ) automobiliu, jį pasieksi per 30 minučių. PLQ tiesiogiai jungia Klaipėdą su Skandinavijos miestais, Ryga, Londonu, o keltai – su Kyliu bei Karlshamnu.

Svarstai galimybę persikelti į Klaipėdą?

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​