fbpx

Omega
sėkmės istorija.

Omega sėkmės istorija.

Omega paslaugų centras Klaipėdoje.

Norvegijos miestelyje Olensvag įsikūrusi ir savo sėkmės istoriją pradėjusi tarptautinė IT kompanija „Omega“ savo padalinių turi visame pasaulyje, tarp jų – Klaipėdoje esantis paslaugų centras „Omega Technology“. Čia dirbantys pasaulinio pripažinimo sulaukę profesionalai kuria programinę įrangą didžiausioms naftos ir dujų įmonėms bei viešajam sektoriui. Didelis kompanijos indėlis į šalies ekonomiką, darbo vietų sukūrimas ir kompanijos plėtra pabrėžia Klaipėdos patrauklumą tarptautinio masto žaidėjams.

Stiprios švietimo tradicijos ir mažesnė konkurencija.

Įkuriant įmonę Klaipėdoje itin svarbi buvo talentų pasiūla, ką tuomet mums miestas kuo puikiausiai ir suteikė. Be to, stiprios švietimo tradicijos, aukšta jų kokybė bei ne tokia prisotinta darbo rinka užtikrino įmonei galimybes ir ateityje surasti tinkamus specialistus. Tai Omegai yra ypač svarbu, kadangi įmonė nemažai investuoja į specialisto kompetencijų kūrimą, kol jis tampa savo srities profesionalu.

Vadim Narožnij
UAB „Omega 365 Lithuania“ direktorius

Kilmės šalis

Norvegija

Funkcijos

IT

Įsikūrė Klaipėdoje

2006

Darbuotojų

47

Faktai kalba patys už save.

PIMS

Omegos vystoma projektų valdymo sistema

Naudoja

Microsoft SQL server, .NET, HTML5, CSS3, JavaScript

2nd

Didžiausia IT kompanija Norvegijoje 2018 m.

19

Biurų visame pasaulyje

Kalbos

Anglų | Rusų | Vokiečių | Norvegų | Ukrainiečių | Prancūzų

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Sukurta:

Meta

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​