fbpx

Naujas „We love Lithuania“ projektas – pristatyk savo verslą visai Lietuvai ir tapk matomu

Naujas „We love Lithuania“ projektas – pristatyk savo verslą visai Lietuvai ir tapk matomu

Lietuvoje yra begalė nuostabių verslų, šeimos ūkių, krautuvėlių, įvairių veiklų, edukacijų bei prekinių ženklų, apie kuriuos daug kas nežino arba išgirsta tik iš draugų ar pažįstamų rekomendacijų.

„We love Lithuania“ startuoja su nauju projektu „PASAKYK LABAS“ ir kviečia visus Lietuvos verslus pristatyti save, savo vykdomą veiklą, gaminamą produkciją ar teikiamas paslaugas. Visiškai nesvarbu, kokią veiklą vykdote, esate maži ar dideli – Jūs įdomūs ne tik vietinei bendruomenei, bet ir didžiulei, pozityviai „We love Lithuania“ auditorijai. Apie daugumą verslų žino tik vietiniai, o nori išgirsti visa Lietuva!

„We love Lithuania“ nuotr.

Vienas gamina ledus, lenkiančius itališkus gelato, kepa pačius gardžiausius šakočius, kitas – augina svirplius, sraiges, kanapes ar salotas šiltnamiuose, pristato daržovių krepšelius tiesiai į namus.

Dar kažkas gamina išskirtinius rankų darbo kūrinius savo jaukiose dirbtuvėlėse, stato pačias geriausias pirtis, organizuoja eksursijas, edukacijas, naktinius žygius, miško maudynes girios vidury ar turi augintinių viešbutį. Netgi atvyksta į namus su nuosavu teleskopu, atskleisti Jums dangaus paslaptis, tačiau apie tai žino tik vietiniai to krašto gyventojai – nedidelė dalis žmonių.

„Jūsų verslas vertas būti pamatytas, o mes esame tam, kad Jūs taptumėte labiau matomi ir apie Jus išgirstų bei Jus atrastų kuo daugiau žmonių. Galbūt Jūs ir esate tas Lietuvos verslas ar žinote puikius gamintojus, edukacijų rengėjus, šalia gyvenančius verslius kaimynus, kurie norėtų pasakyti LABAS visai Lietuvai? Kviečiame Jus bendradarbiauti – išpublikuosime Jus pristatantį straipsnį We love Lithuania portale, Facebook ir Intagram papasakodami apie Jūsų vykdomą veiklą visai Lietuvai. Net neabejojame, kad mūsų auditorija Jus mielai aplankys, keliaujant po Lietuvą“, – rašo „We love Lithuania“ pranešime spaudai.

Jums tik tereikia pasakyti LABAS! Dėl verslo ar produkcijos pristatymo (reklamos) susisiekite su Lina: 8 684 06001 arba el. p. lina@welovelithuania.com

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​