fbpx

Metų masinio vartojimo paslaugos apdovanojimas – klaipėdiečiams.

Metų masinio vartojimo paslaugos apdovanojimas – klaipėdiečiams.​

Kiekvienais metais vykstantys Lietuvos verslo konferencijos ir MITA apdovanojimai „Metų paslauga“ paskatina plačiau apžvelgti tuos inovatyvius sprendimus, kurie palengvina ne tik verslininko ar ūkio vystymąsi, bet taip pat atneša naujų inovacijų ir sprendimų. Konkurse dalyvavo daugiau nei pusę šimto įmonių, kurios buvo vertinamos 12-oje skirtingų kategorijų. „Metų masinio vartojimo paslauga“ kategorijoje laimėjo Klaipėdoje įsikūrusios įmonės „Creative Partner“ sukurta sąskaitų išrašymo platforma - http://www.saskaita123.lt

Apdovanojimą už sąskaitų išrašymo platformą gavęs „Creative Partner” vadovas Darius Šoparas (per vidurį)

Tai sistema, kuri padeda šalies verslininkams bei laisvai dirbantiems asmenims kur kas paprasčiau valdyti buhalteriją negaištant daug laiko. Sistema skirta greitam sąskaitų išrašymui, apmokėjimų sekimui, paprastesniam apskaitos vedimui, mokestinės naštos rodiklių sekimui ir kitiems darbams, kuriuos atlikti be buhalterio pašonėje būtų sunku.

„Creative Partner” vadovas Darius Šoparas, dėkodamas už apdovanojimą, džiaugėsi, teigdamas, jog tai yra puikus visos komandos darbo įvertinimas, sutampantis su artėjančiais dideliais pokyčiais sistemoje, kuri dar labiau palengvins įmonių veiklos efektyvumą ir greitį.

„Visą laiką jautėme, kad verslas puikiai vertina mūsų sprendimą, o apdovanojimas ir džiugina, ir skatina ieškoti būdų, kurie paslaugą dar labiau pagerintų”, – sakė jis.

Klaipėdiečių įmonė nežada sustoti ir artimiausiu metu rinkai ketina pasiūlyti dar vieną inovatyvų įrankį, kurio šalyje kol kas nėra.

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​