fbpx

LCC tarptautiniame universitete – naujos iniciatyvos ir judėjimas IT programos link.

LCC tarptautiniame universitete – naujos iniciatyvos ir judėjimas IT programos link.​

LCC tarptautinis universitetas plėčia galimybes – nuo šio rudens LCC tarptautinio universiteto Tarptautinio verslo administravimo bei Šiuolaikinės komunikacijos programų studentams atsiras galimybė gilinti žinias ir IT srityje. Bendradarbiaujant su Všį „Klaipėda ID“ bei „Turing Society“, jau nuo šio rugsėjo LCC studentai galės pasirinkti studijuojamą dalyką parengtą pagal Harvard universiteto CS50 programą.

© LCC tarptautinis universitetas

CS50 programa – tai Harvardo universiteto įžanginis kursas į IT verslus ir programavimo meną, dėstomas už universiteto ribų. Programos metu išmokstama nuo paprasčiausių programų, tokių kaip C ir Python kalbos iki sudėtingų aplikacijų kūrimo bei asmeninių projektų paruošimo. Programa apima kriptografijos, biologijos, teismo ekspertizės, žaidimų kūrimo ir netgi muzikos kūrimo sritis. “Turing Society” (IT švietimo ir technologijų ekosistema, kurianti personalizuotą nuo mokyklinio iki universitetinio švietimo sprendimą) yra viena iš nedaugelio pasaulio organizacijų, kuri turi specialius mokymus baigusius mokytojus, dėstančius šią programą Lietuvoje bei Olandijoje.

Nuo pat universiteto įsikūrimo pradžios, LCC tarptautinio universiteto studijos grindžiamas laisvųjų menų (artes liberales) modeliu. Šis modelis taikomas ir daugelyje JAV universitetų ir fokusuojasi į tarpdisciplinines studijas, suteikdamas plataus pobūdžio išsilavinimą, ypač bakalauro lygmens studijose. Šio modelio dėka, studentai gauna platų išsilavinimą, susipažįsta su krikščioniško gyvenimo vertybėmis, lavina savo saviraišką, ir išmoksta prisitaikyti prie nuolat kintančių visuomenės poreikių. LCC skatina studentus tapti iniciatyviais piliečiais, ir aktyviai dalyvauti savo šalies visuomeniniame gyvenime.

Prie šios iniviatyvos, bendradarbiaujant su „Turing Society“ aktyviai prisidėjo miesto vystymo agentūra „Klaipėda ID“, dirbanti su investicijų skatinimu, investicinės aplinkos gerinimu, talentų pritraukimu bei miesto rinkodara. Siekiant stiprinti paslaugų sektorių Klaipėdoje bei gilinti darbuotojų kompetencijas IT ir užsienio kalbų srityse, naujoji prestižinė programa matoma kaip puiki galimybė pritraukti daugiau studentų į Klaipėdą.

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Sukurta:

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​