fbpx

Klaipėdos startuolis kurs automatizavimo sprendimus Norvegijos pramonei.

Klaipėdos startuolis kurs automatizavimo sprendimus Norvegijos pramonei.​

Prieš pusantrų metų veiklą pradėjęs startuolis „Akasys“ ambicingai žengia į Skandinavijos rinkas. Gegužės pabaigoje vykusių vizitų Norvegijoje metu klaipėdiečiai užmezgė bendradarbiavimą su trimis žuvies apdorojimo įmonėmis, pageidaujančiomis dar šią vasarą visiškai atnaujinti bei inovatyviais automatizuotais sprendimais papildyti savo turimą įrangą.

„Šie projektai mums yra didžiausi iš tų, kuriuos iki šiol teko įgyvendinti dirbant su klientais užsienyje. Be jokios abejonės, tai reikšmingas įvertinimas, o tuo pat metu – ir iššūkis, kurį pasitinkame su entuziazmu“, – kalbėjo MB „Akasys“ vadovas Ovidijus Šadauskas.

Įmonė yra įsikūrusi Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP), su kuriuo sėkmingai bendradarbiavo projekto „Inospurtas“ rėmuose Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros organizuotame konkurse „Ieškomas Inovatorius!“:  stipriai pasirodžiusiam startuoliui KMTP specialistai teikė konsultacinę pagalbą, inkubavimo paslaugas.

Stambūs užsakymai skatina spartinti jaunos įmonės plėtrą – šiuo metu „Akasys“ kviečia į savo komandą prisijungti inžinierių-projektuotoją ir projektų vadovą. Startuolis daugiausiai dėmesio skiria maisto ir medienos pramonėje pritaikomiems sprendimams, o teikiamų paslaugų spektras apima viską: nuo konsultacijų, įrangos projektavimo – iki gamybos, automatizacijos ir diegimo pas klientą.

„Būdami šio startuolio gimimo ir atsakingiausių pradinių etapų liudininkais, itin džiaugiamės jo veržlumu plečiant verslo geografiją ir kuriant aukštos pridėtinės vertės sprendimus užsienio rinkoms. „Akasio“ pavyzdys liudija, kad kryptingai dirbančios naujos kartos kompanijos per trumpą laiką geba pasiekti išties įspūdingų rezultatų ir augina ne tik savo verslo, bet visos Klaipėdos – kaip startuoliams palankios ekosistemos – prestižą“, – kalbėjo KMTP direktorė Roma Stubrienė.

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Sukurta:

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​