fbpx

Klaipėdoje – unikali laivų ir uosto specialistų mokymo bazė.

Klaipėdoje – unikali laivų ir uosto specialistų mokymo bazė.

Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centre baigtas įgyvendinti projektas, kuris atveria galimybes būsimiesiems logistams, laivų motoristams ir elektrikams įgyti dar daugiau praktinių įgūdžių.

Planuojantiems dirbti logistikos srityje, sukurta moderni mokymosi bazė, kurioje simuliuojami  sandėliavimo, krovinių pakavimo, kėlimo, krovimo, krovinių judėjimo, sekimo bei pakrovimo į laivą procesai – tokia sistema leis dar kokybiškiau rengti plataus spektro specialistus – ekspeditorius, logistus, talmanus (jūrų uosto krovinių apskaitininkus).

„Kadangi šį rudenį mūsų centre startuoja jūrų uosto krovinių logisto studijų programa, labai svarbu, kad galime pasiūlyti inovatyvią aplinką, kuri pritaikyta iš arti susipažinti su visa krovinių krovimo, sandėliavimo, judėjimo sistema. Taip pat sukurta mokymo bazė galės pasitarnauti ir norintiems dirbti krovinių apskaitininkais jūrų uoste – talmanams ateityje yra numatyta persikvalifikavimo galimybė per Užimtumą tarnybą“, – teigė Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centro vadovas Egidijus Skarbalius.

Ypatingai svarbi dalis įgyvendintame projekte yra skirta elektrotechnikai. Įdiegta mokomoji aukštos įtampos sistema yra vienintelė Vakarų Lietuvoje, o elektrotechnikos darbų laboratorija – viena naujausių Klaipėdoje, todėl čia galės tobulintis ir besimokantys centre, ir aukštųjų mokyklų studentai, ir jau patyrę, kvalifikaciją norintys pakelti elektros energetikos srities specialistai. 

Laboratorijoje sudarytos sąlygos įgyti montavimo įgūdžių nuo silnųjų srovių iki aukštosios įtampos. Iš ES lėšų įsigyti specialūs varikliai bei mokomoji laivo elektrikų ir motoristų įranga, mokomieji pneumatiniai hidrauliniai įrenginiai, mobilios varžtų užveržimo sistemos. Taip pat atnaujinta kompiuterinė bazė, programinė įranga. Per porą metų įrengtai mokymų bazei skirta bemaž pusė milijono eurų.

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​