fbpx

Klaipėda – Vilnius: naujos studijų galimybės

Klaipėda – Vilnius: naujos studijų galimybės

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas VILNIUS TECH, veikdami Transporto ir logistikos mokslo ir studijų klasteryje, sukūrė naują transporto inžinerijos magistrantūros studijų programos specializaciją ,,Jūrų transporto inžinerija ir logistika“.

Ši specializacija skirta visų aukštųjų mokyklų inžinerijos ir technologijų studijų krypčių paskutiniojo kurso studentams ir absolventams, o LAJM – tai laivavedžiams, laivų inžinieriams ir laivų elektros inžinieriams. Pasirinkus naująją specializaciją bus studijuojama jūrų transporto ekosistema, laivų inžinerinių sistemų valdymas, jūrų uosto krovos modeliavimas, jūrų transporto logistika ir ekonomika bei kiti mokslinių tyrimų, transporto sistemų valdymo dalykai. Studijų trukmė 2 metai.

Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos nuotr.

Kitų studijų krypčių, LAJM – uosto ir laivybos valdymo, laivybos ir logistikos informacijos sistemų ir jūrų transporto logistikos technologijų studijų programų, studentai ir absolventai galės gilinti žinias 1,5 metų trukmės magistrantūros studijų programoje ,,Transporto inžinerinė ekonomika ir logistika“. Baigusiųjų studijas laukia tarptautinio jūrų transporto verslo įmonės.

Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos nuotr.

Kolegijų absolventai gali iškart stoti į magistrantūrą ir pretenduoti į valstybės finansuojamas studijų vietas, nes papildomus studijų dalykus pradės studijuoti jau paskutiniajame studijų semestre ir galės atsiskaityti už juos per visą magistrantūros studijų laikotarpį. Transporto ir logistikos mokslo ir studijų klasterio narės, LAJM, stojantiesiems suteiktos ypatingos finansinės studijų sąlygos – papildomų studijų dalykų kaina sumažinta beveik 10 kartų.

LAJM ir VILNIUS TECH tikisi, kad transporto inžinerijos, inžinerinės ekonomikos ir logistikos studijos, susijusios su jūrų transportu, padidins studijų tarptautiškumo dedamąją, bus patrauklios studentams ir iš Lietuvos, ir iš užsienio šalių, o tai itin svarbu šalies, ypač Klaipėdos regiono, jūrų transporto sektoriaus darbo rinkai, kurioje šiuo metu yra bene didžiausia aukštos kvalifikacijos transporto inžinerijos specialistų paklausa.

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​