fbpx

Greencarrier
sėkmės istorija.

Greencarrier sėkmės istorija

Greencarrier paslaugų centras Klaipėdoje.

Greencarrier grupė – viena iš didžiausių Norvegijos valdomų privačių kompanijų, teikianti tarptautines logistikos paslaugas. Šiandien įmonės padaliniai yra įsteigti 12 šalių, kur bendrai dirba daugiau nei 850 specialistų. Vienas iš padalinių yra įsikūręs ir Lietuvoje, Klaipėdoje – Greencarrier paslaugų centras, kuris teikia įvairias finansines ir logistikos valdymo paslaugas savo klientams Šiaurės Europoje bei Baltijos šalyse.

Miestas su stipriomis jūrinio sektoriaus tradicijomis.

Klaipėdos kaip logistikos kompetencijų centro bei jūrinio universiteto tradicijos suteikė mums pasitikėjimo pasirinkti šį miestą ir įkurti paslaugų centrą. Taip pat, rasti bei apmokyti tinkamus darbuotojus mūsų įmonei Klaipėdoje paprasčiau, nei kituose Baltijos šalių miestuose.

Svante Johansson
Greencarrier AB Finansų direktorius

Pagrindinis ofisas

Švedija

Fukcijos

Finansai ir apskaita Logistika

Įsikūrė Klaipėdoje

2013

Darbuotojai

75

Faktai kalba patys už save.

Eko

Mąstymas vystant verslą bei siūlant aplinkai mažiau kenksmingus transportavimo sprendimus

5

Išsaugoti medžiai per 2018 metus sąmoningai vartojant popierių biure

Narė

„World Shipping Council”

>30

Biurų visame pasaulyje

Kalbos

Anglų

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​