fbpx

Exadel
sėkmės
istorija.

Exadel sėkmės istorija.

Exadel paslaugų
centras Klaipėdoje.

JAV programinės įrangos gamintojo „Exadel“ veikla apima technologijomis paremtus IT sprendimus verslui bei debesų kompiuterija paremtą platformą „Appery.io“. Uostamiestyje įsikūręs paslaugų centras teikia individualios programinės įrangos kūrimo paslaugas klientams dirbantiems finansų, didmeninės prekybos, sveikatos, reklamos, pramogų, programinės įrangos ir aukštųjų technologijų srityse daugiausiai aptarnaujant Šiaurės Amerikos rinką. Tarp „Exadel“ klientų yra tokie milžinai kaip „Bank of America”, „Deutsche Bank“, „Google“, „Hitachi“, „Samsung“, „eBay“, „GE“.

Miestas su patogia infrastruktūra.

Exadel kompanijos veikla prasidėjo Vilniuje dėl puikiai išvystytos infrastruktūros ir didesnės nei kituose miestuose talentingų žmonių pasiūlos. Ne ilgai trukus pastebėjome, kad daugelis aukšto lygio programuotojų iš Klaipėdos dirba Vilniuje vien dėl to, jog neranda jų standartus atitinkančios įmonės gimtajame mieste. Apklausti kandidatai buvo pasiryžę sugrįžti į Klaipėda, kas vienu iš motyvų įkurti paslaugų centrą Klaipėdoje. Sutampantys kompanijos ir Klaipėdos universiteto tikslai įžiebė glaudų bendradarbiavimą, kuris suteikia „Exadel LT“ galimybę plėsti savo įtakos zonas ir formuoti ateities IT profesionalus Klaipėdoje.

Dmitrijus Bereščanskis
UAB „Exadel LT“ direktorius

Kilmės šalis

JAV

Funkcijos

IT

Įsikūrė Klaipėdoje

2015

Darbuotojai

11

Faktai kalba patys
už save.

Nr.1

Tarp programinės įrangos gamintojų Denveryje

500000

Vartotojų, naudojančių Appery.io

ISO27001

Informacijos saugumo valdymo sistemos sertifikatas

19

Biurų visame pasaulyje

Kalbos

Anglų | Rusų

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​