fbpx

Viešųjų pirkimų konferencija: naujos taisyklės, praktika ir dokumentacija 2022 m.

Data:

27-10-2022

Laikas:

10:00

Organizatorius:

Mokymų klubas

Spalio 27 d. Nuotoliniai mokymai

Spalio 27 d. Vilniuje

Pranešėjai

 • Daiva Lileikienė – advokatų kontoros NOOR partnerė, vadovauja kontoros viešųjų pirkimų grupei, daugiau kaip 15 metų specializuojasi konsultuojant klientus viešųjų pirkimų bei viešojo ir privataus sektorių partnerystės (PPP) klausimais, atstovaujant klientams teisme bei derybose. Daiva nuolatos dirba su statybos, farmacijos, IT, atliekų tvarkymo sektorių bendrovėmis, tad išmano ir šių sektorių veiklos specifiką. Svarbiausi profesiniai pasiekimai: yra parašiusi mokslo straipsnių viešųjų pirkimų tema, taip pat yra kelių leidinių autorė arba bendraautorė. Daiva nuolat veda seminarus bei mokymus ir savo profesinėje karjeroje… (plačiau)
 • ILAW LEXTAL vyresnioji teisininkė Justina Ramašauskaitė 2011 m. baigė studijas Vilniaus universiteto Teisės fakultete ir įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį. Teisinį darbą Justina Ramašauskaitė dirba nuo 2011 m. sausio. Pagrindinės vyresniosios teisininkės Justinos Ramašauskaitės praktikos sritys yra viešieji pirkimai, konkurencijos teisė, sutarčių teisė, šeimos teisė, skolų administravimas ir administraciniai teisės pažeidimai.
 • Karolina Laurynaitė – verslo teisės advokatų kontoros TRINITI JUREX advokatė, asocijuotoji partnerė, Viešųjų pirkimų praktikos grupės vadovė. Karolina konsultuoja klientus viešųjų pirkimų planavimo, vykdymo, pasiūlymų rengimo ir viešojo pirkimo sutarčių vykdymo klausimais. Didelę Karolinos darbo dalį sudaro klientų atstovavimas viešųjų pirkimų ginčuose, dėl ko Karolina puikiai išmano viešųjų pirkimų ginčų specifiką, gali objektyviai įvertinti kokią įtaką viešųjų pirkimų procedūrų metu priimti sprendimai turės teisminiame ginče ir dėl to pasiūlyti tinkamiausius bei efektyviausius sprendimus.
 • Greta Norkutė – verslo teisės advokatų kontoros TRINITI JUREX advokato padėjėja, viešųjų pirkimų praktikos grupės teisininkė. Greta teikia teisines konsultacijas tiek tiekėjams, siekiant padėti pasiruošti dalyvauti konkrečiame viešajame pirkime (nuo konsultacijų iki konkrečių dokumentų suruošimo), tiek ir perkančiosioms organizacijoms, vykdant viešuosius pirkimus, sprendžiant ginčus tarp tiekėjų ir perkančiųjų organizacijų visais viešųjų pirkimų bei viešojo pirkimo sutarčių vykdymo klausimais. Įgytos žinios bei praktika viešųjų pirkimų srityje Gretai leidžia identifikuoti galimas kilti grėsmes dar viešojo pirkimo… (plačiau)
 • Karolis Smaliukas yra TGS Baltic partneris ir advokatas. Karolis aktyviai dalyvavo Lietuvos Respublikos Seime svarstant ir priimant VPĮ ir PĮ. Advokatas yra publikacijų ir leidinių viešųjų pirkimų klausimais autorius (bendraautorius). Karolis atstovauja klientams nagrinėjant viešųjų pirkimų civilines ir administracines bylas visų instancijų nacionaliniuose teismuose, konsultuoja Lietuvos ir užsienio privačius klientus bei perkančiąsias organizacijas viešųjų, iki prekybinių pirkimų, viešosios ir privačios partnerystės bei koncesijų vykdymo klausimais. Advokatas taip pat atstovauja klientams ginčuose, susijusiuose su… (plačiau)

Programa

DĖMESIO PASIŪLYMAS! Registruokitės į Pasirengimo VP specialisto testui kursus ir gaukite 20% NUOLAIDĄ Viešųjų pirkimų konferencijai.
Po užsakymo el. paštu gausite kodą, kuris suteiks nuolaidą Viešųjų pirkimų konferencijai.

 

Viešųjų pirkimų pakeitimai ir naujausia praktika. Kas pasikeitė ir ko dar laukti? Pranešėja – advokatų kontoros SPC LEGAL partnerė advokatė Daiva Lileikienė (10.00–11.00 val.).

Žalieji viešieji pirkimai. Pranešėjas bus tikslinamas (11.00–11.45 val.).

Viešųjų pirkimų sutarčių netinkamas vykdymas, sutarties nutraukimas ir įtraukimas į nepatikimų tiekėjų sąrašą. Pranešėjos – advokatų kontoros TRINITI JUREX advokatė, asocijuotoji partnerė Karolina Laurynaitė ir teisininkė Greta Norkutė (12.45–13.45 val.):

 • Viešųjų pirkimų sutarčių keitimas (de facto ir de jure).
 • Viešųjų pirkimų sutarčių netinkamas vykdymas, sutarties nutraukimas ir įtraukimas į nepatikimų tiekėjų sąrašą.

Ekonomiškai naudingiausio pasiūlymo vertinimo naujovės ir praktika. Pranešėjas – TGS Baltic partneris ir advokatas Karolis Smaliukas (14.00–14.45 val.):

 • Pasiūlymų vertinimo kriterijai.
 • Kriterijų pasirinkimas.
 • Dažniausios klaidos.
 • Aktuali teismų praktika.

Tiekėjų pašalinimo pagrindai. Pranešėja – ILAW LEXTAL vyresnioji teisininkė Justina Ramašauskaitė (14.45–15.30 val.):

 • Tiekėjų pašalinimo viešuosiuose pirkimuose reguliavimas ir naujausi pakeitimai.
 • Teismų sprendimai bylose dėl tiekėjo pašalinimo viešuosiuose pirkimuose. VPT išaiškinimų taikymas.
 • Privalomi tiekėjų pašalinimo pagrindai.
 • Neprivalomi tiekėjų pašalinimo pagrindai.

Konferencijos Darbotvarkė

10:00 Seminaro pradžia
11:45 – 12:45 Pertrauka
13:45 – 14:00 Pertraukėlė
15:30 Seminaro pabaiga

Konferencijos kaina:

Nuotolinė konferencija – 130 Eur, konferencija auditorijoje – 140 Eur

Konferencijos trukmė:

6 akad. val.

Konferencija vyks:

2022-10-27 Nuotoliniai mokymai, Visoje Lietuvoje 
2022-10-27 Verslo centras „135“, Žalgirio g. 135, Vilniuje
Registruotis: https://mokymuklubas.lt/registracija/?regid=23196&date=2022-10-27&v=

Dalintis

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​