fbpx

Pirmos pažintys: Logistikos įmonės

Data:

08-12-2022

Laikas:

10:00

Organizatorius:

Klaipėda ID

Edukacinė išvyka – Pirmos pažintys: Logistikos įmonės.
Renginys vyks ketvirtadienį, Gruodžio 8d. 10-14val.

Renginyje kviečiame dalyvauti mokinius, kurie yra žingeidūs, domisi įvairiomis karjeros galimybėmis logistikos įmonėse. Mūsų tikslas yra supažindinti mokinius su skirtingomis logistikos kompanijomis, dabarties ir ateities specialybėmis ir apžiūrėti Vlantanos logistikos miestelį, kurį sudaro modernus pastatų kompleksas, sandėliai, mokymo centras, degalinė ir dirbtuvės, motelis ir t.t.

Užsiregistravus susisieksime su jumis dėl tolimesnių detalių. Kadangi Vlantana įsikūrusi už miesto ribų, mes padėsime jums atvykti į renginio vietą.

REGISTRACIJA SUSTABDYTA: jau pasiekėmė max dalyvių skaičių.

Dalintis

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​