fbpx

Lūžio taškas 2022

Data:

22-09-2022

Laikas:

09:00

Organizatorius:

Lūžio taškas

Lūžio taškas

LŪŽIO TAŠKAS 2022 – metinė Lietuvos verslo savininkų ir vadovų konferencija, 18-tą kartą organizuojama Palangoje. Vasaros sezoną uždariusio kurorto ramybė padeda pasinerti į turiningą, kasmet su dideliu atidumu kuriamą programą. Palangoje, kaip niekur kitur, gerai mezgasi ir tvirtėja verslo ryšiai – toli nuo savo biurų, žmonės čia susirenka vieni dėl kitų. Ypatingai vertiname savo ilgamečių dalyvių lojalumą ir jų iš lūpų į lūpas perduodamą žinią apie LŪŽIO TAŠKO išskirtinumą. Renkamės kontaktų kokybę, todėl dalyvių skaičių ribojame iki 500.

Kasmet pasirenkame aktualią konferencijos temą– esame tikri, kad verslas yra tiesiogiai priklausomas nuo procesų, vykstančių už biurų durų. Juos ypač svarbu išmanyti verslo savininkams ir aukščiausiems vadovams, kurie turi rodyti kryptį, o sunkiais laikais – ir nuraminti savo komandas. Stengiamės, kad Palangoje jie patys galėtų pasikrauti savo baterijas.

Šiemet tema gali būti tik viena: Ukrainoje vykstantis karas. Todėl ir konferenciją pavadinome ukrainietiškai – ПЕРЕЛОМНИЙ МОМЕНТ. Kare kovoja mūsų broliai ukrainiečiai, tačiau ir Lietuvos politikoje bei versle dar nebuvo tokio reikšmingo laikmečio nuo pat Nepriklausomybės atgavimo. Iš suomių mokysimės, kaip sukurti apsiginti gebančią valstybę. Braižysime naują pasaulinį žaliavų tiekimo žemėlapį. Su Rusiją/Baltarusiją ryžtingai palikusiais verslais skaičiuosime, kiek kainavo toks žingsnis.  Aiškinsimės, kaip galime prisidėti Ukrainai atkuriant savo ekonomiką po to, kai ji laimės mūsų visų karą savo žemėje. Mokysimės iš įmones sėkmingai pardavusių arba – priešingai – į savo vaikų rankas jas perdavusių savininkų. Džiaugsimės Lietuvos vienaragių slėnyje tvyrančia bendruomeniškumo kultūra. Galiausiai – ieškosime patarimų, kaip išlikti tvirtu ir kitus įkvepiančiu vadovu sumaišties ir nežinios laikais.

Susitikime Palangoje – jau 18-tą kartą!

 

REGISTRACIJA: https://www.luziotaskas.lt/lt/registracija/

Bilietų kainos:

EARLY BIRD 1350 EUR+PVM (iki 2022 m. liepos 31 d.)

LATE SUMMER 1550 EUR+PVM (iki 2022 m. rugsėjo 4 d.)

SUPER LATE 1750 EUR +PVM (nuo 2022 m. rugsėjo 5 d.)

Dalintis

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Finansinė paskata specialistams.

Atvyk gyventi ir dirbti į Klaipėdą – gauk 2000 eurų būsto nuomai.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​