fbpx

Kiek kainuoja laimė? | Eugenijus Laurinaitis

Data:

28-10-2021

Laikas:

12:00

Organizatorius:

Go Forward Academy

Eugenijus Laurinaitis šiuose mokymuose taip ir nepasakys laimės recepto. Kodėl? Todėl, kad neįmanoma padovanoti laimės kitam, kaip ir ją apibrėžti tikslais. Ką tikrai Eugenijus atiduoda šiuose mokymuose, tai – žinias, kurios leidžia kiekvienam suprasti savo laimės supratimą. Taip pat, koks suvokimas padeda siekti laimės ir kaip ji daro įtaką mano sprendimams.

Šis žmogus visą savo profesinį gyvenimą studijuoja žmogaus psichologiją. Jis yra taip gerai įsigilinęs į žmogaus mąstymo vingius, kad net moksliškiausius dalykus ekspertas, mokslų daktaras ir psichoterapeutas geba paaiškinti įdomiai, suvokiamai, prieinamai. Jo pranešimų konferencijose ir kongresuose ir Lietuvoje, ir gerokai už jos ribų, klausosi tūkstančiai žmonių ir turbūt kiekvienas atranda kažką naudingo sau. Beje, Eugenijus yra ir „Go Forward Academy“ publikos numylėtinis.

Mokymai vyks Online.

Daugiau informacijos: https://www.goforward.academy/course/kiek-kainuoja-laime

Dalintis

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​