fbpx

Darbuotojų sauga ir sveikata 2022–2023 m.

Data:

22-09-2022

Laikas:

09:00

Organizatorius:

Mokymų klubas

Rugsėjo 22 d. Nuotoliniai mokymai

Rugsėjo 22 d. Vilniuje

Rinktis: https://mokymuklubas.lt/seminaras/darbuotoju-sauga-ir-sveikata-20222023-m/#seminaro-kaina-aprasyme-be-piet

Pranešėjai

  • ILAW LEXTAL partneris, advokatas dr. Vilius Mačiulaitis yra gerai žinomas darbo teisės specialistas, 2012-2014 m. ėjęs Lietuvos Respublikos vyriausiojo valstybinio darbo inspektoriaus pareigas. Advokatų kontoroje ILAW LEXTAL V. Mačiulaitis specializuojasi darbo teisės, darbuotojų saugos ir sveikatos, administracinės teisės srityse, taip pat dirba su verslo bei administraciniais ginčais. Valstybinėje darbo inspekcijoje Vilius Mačiulaitis dirbo daugiau nei 12 metų, per kuriuos perėjo visas karjeros grandis – nuo vyriausiojo specialisto iki įstaigos vadovo. Pastaraisiais metais p. Mačiulaitis buvo atsakingas už darbo…   (plačiau)
  • Saulius Balčiūnas – darbuotojų saugos ir sveikatos ekspertas.
  • Dainius Rutkauskas – lektorius, verslo konsultantas, patirtį kaupęs Lenkijos, Airijos, Jungtinės Karalystės ir Lietuvos rinkose. Tai specialistas, pats perėjęs visus etapus – nuo pardavėjo skambučių centre iki regiono pardavimų atstovo, o vėliau ir įmonės vadovo, kuravusio didžiausius tiekimo ir pardavimo kontraktus. Kiti įdomūs pasiekimai: M-1 Informacijos tarnybos vadovas, viešųjų ryšių specialistas Prezidento ir Seimo rinkimuose, projekto „Lietuvos kvapas“ komunikacijos autorius, pastaruosius 6 metus – laisvai samdomas verslo konsultantas, sprendžiantis pokyčių komunikacijos, vidinio klimato, įmonės įvaizdžio… (plačiau)
  • Saulius Zabulėnas – UAB „Verslo Aljansas“ Vilniaus skyriaus direktorius, gaisrinės ir civilinės saugos specialistas, praktikas, vedantis teorinius ir praktinius mokymus gaisrinės ir civilinės saugos srityje.
  • Tomas Bagdanskis – ILAW LEXTAL vadovaujantis partneris, darbo teisės ekspertas, praktikuojantis advokatas nuo 2002 metų, specializuojasi darbo teisės, įmonių teisės, sutarčių teisės ir atstovavimo teismuose srityse, taip pat naujojo Darbo kodekso projekto rengimo grupės narys, Darbo kodekso komentaro bendraautoris. Įtakingų tarptautinių teisės žinynų „Best Lawyers“, „Chambers Europe“ ir „Legal 500“ advokatas Tomas Bagdanskis įvardijamas kaip vienas geriausių darbo teisės advokatų Lietuvoje. 2014 ir 2016 m. Tomas Bagdanskis gavo prestižinį „Best Lawyers“ apdovanojimą „Metų advokatas Darbo teisės…   (plačiau)

Programa

Darbuotojų sauga ir sveikata 2022 m.: naujausi teisės aktų pakeitimai. Darbo kodekso pakeitimai nuo 2022 m. Pranešėjas – ILAW LEXTAL partneris, advokatas dr. Vilius Mačiulaitis:

• Darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo naujovės. Pakeitimai nuo 2022-05-01. Kokias naujas tendencijas pastebime?
• Poilsio ir darbo laiko reguliavimas, apskaita ir derinimas su darbuotojų saugos ir sveikatos nuostatomis. Kokie dažniausi pažeidimai?
• Darbo kodekso įtaka darbuotojų saugos ir sveikatos reguliavimui: kaip vystosi praktika. Naujausių Darbo kodekso pakeitimų apžvalga ir patarimai dėl dokumentacijos.

Darbuotojų sauga ir sveikata 2022 m.: naujausia teisminė praktika ir VDI rekomendacijos. Pranešėjas – ILAW LEXTAL partneris, advokatas doc. dr. Tomas Bagdanskis:

• Naujausia darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentacijos rengimo praktika;
• Ginčai darbuotojų saugos ir sveikatos srityje. Naujausia teismų praktika;
• Ginčai, kylantys iš darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentacijos.

Gaisrinė ir civilinė sauga 2022 m. Pranešėjas – UAB „Verslo Aljansas“ Vilniaus skyriaus direktorius Saulius Zabulėnas:

• Naujausi priešgaisrinės saugos teisinio reguliavimo pokyčiai ir praktika;
• Gaisrinės saugos reikalavimų įgyvendinimas: kur daugiausia klystama;
• Svarbios civilinės saugos nuostatos 2022 m.

5 praktiniai patarimai, kaip skatinti teigiamą darbuotojų saugos ir sveikatos kultūrą organizacijoje. Pranešėjas – darbuotojų saugos ir sveikatos ekspertas Saulius Balčiūnas:

• Darbuotojų saugos ir sveikatos vidinė kontrolė?
• Profesinės rizikos dydžio ir priimtinumo nustatymas. Profesinės rizikos dokumentacija ir kaip aprašyti praktiškai?
• Darbuotojų instruktavimo, mokymo ir atestavimo tvarkų rengimo ypatumai.

Lyderystė darbuotojų saugos ir sveikatos srityje. Koks turi būti lyderis, kad būtų įgyvendinti DSS politikos tikslai? Pranešėjas – Dainius Rutkauskas:

• Koks turi būti vadovas? Pagrindinės savybės;
• Tikslų iškėlimas ir politikos formavimas;
• Kaip įkvėpti savo kolegas laikytis visų sutartų taisyklių?

Konferencijos Darbotvarkė

09:00 Konferencijos pradžia

10:30 – 10:45 Pertraukėlė

12:15 – 13:15 Pertrauka

15:30 Konferencijos pabaiga

Konferencijos kaina:

AKCIJA! Registruojantis iki rugsėjo 16 d., nuotolinės konferencijos kaina 119 Eur + PVM, vėliau – 139 Eur + PVM, konferencijos auditorijoje kaina 129 Eur + PVM, vėliau – 149 Eur + PVM

Konferencijos trukmė:

7 akad. val.

Konferencija vyks:

2022-09-22 Nuotoliniai mokymai, Visoje Lietuvoje; 
2022-09-22 Verslo centras „135“, Žalgirio g. 135, Vilniuje 
Registruotis: https://mokymuklubas.lt/registracija/?regid=25983&date=2022-09-22&v=

Dalintis

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​