fbpx

Coffee Break No. 63 | Community meetup

Data:

30-06-2022

Laikas:

11:15

Organizatorius:

Lighthouse Hub

Lighthouse hub – Darbo erdvės, ne tik sujungiančios įvairias įmones, bet ir kuriančios vientisą ekosistemą – nuo apgyvendinimo, iki maitinimo ir sporto infrastruktūros.

 

Šį kartą rimtas kalbas keičiame į saldžius priešpiečius ir naujas pažintis.
Susitikime paskutinį birželio ketvirtadienį, 11:15, loung‘e neformaliam bendruomenės susitikimui, kurio metu skatinsime susipažinti. Kas gali žinoti, gal tau už nugaros sėdi tavo būsimas verslo partneris , o kitoje coworking‘o pusėje kolega, galintis išspręsti jau seniai kamuojančią problemą ?
Kad būtų dar saldžiau – mes vaišinam priešpiečiais prie kavos!

Dalintis

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Finansinė paskata specialistams.

Atvyk gyventi ir dirbti į Klaipėdą – gauk 2000 eurų būsto nuomai.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​