fbpx

Big Data Conference Europe

Data:

23-11-2022

Laikas:

09:00

Organizatorius:

UAB “DATA MINER”

APIE KONFERENCIJĄ

„Big Data Conference Europe“ yra dviejų dienų konferencija, kurioje vyksta pokalbiai didelių duomenų, didelės apkrovos, duomenų mokslo, mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto srityse.

Konferencija suburia kūrėjus, IT specialistus ir vartotojus, kurie dalijasi savo patirtimi, aptaria geriausią praktiką, aprašo naudojimo atvejus ir verslo programas, susijusias su jų sėkme. Renginys skirtas šviesti, informuoti ir įkvėpti – jį organizuoja žmonės, kurie aistringai vertina didžiuosius duomenis ir duomenų tyrinėjimą. Lauksime jūsų ten!

Data: 2022 m. lapkričio 23-24 dienomis

Vieta: online

Daugiau informacijos ir registracija: https://bigdataconference.eu/?fbclid=IwAR0g8ekQIWNrc0KsyGeuwvZykQpPyHbW6tna6KD7aAC1s4RTroAOlEdqkjg

Dalintis

Naujienlaiškio prenumerata

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Informacinis gidas persikeliantiems lietuviams ir užsieniečiams

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​