fbpx

Informacinis renginys: THINK SMART, CREATE GREEN konkursas

Data:

17-01-2022

Laikas:

14:30

Organizatorius:

Šiuo metu vienas aktualiausių iššūkių žmonijai – gamtai draugiškos ir žmogui patogios aplinkos kūrimas. Vyrauja tendencija kurti išmanius miestus, pasižyminčius ekologiniais, technologiškai sumaniais sprendimais.

Štai kodėl THINK SMART, CREATE GREEN konkurso iššūkis  – tvaraus žaliojo pastato arba išmanaus uosto idėjos kūrimas. Tai unikali galimybė tapti vietos, kurioje visi nori gyventi ir dirbti kūrėjais. 

Jei negalite apsispręsti ir kyla daug klausimų, KU mokslininkai ir dėstytojai pasirengę padėti. Siūlome informacinį renginį lietuvių kalba: 2022 m. sausio 17 d. 14.30 val. (Teams platformoje). Jo metu aptarsime konkurso idėją, sąlygas, pasitikslinsime, kas yra išmanus žaliasis pastatas arba uostas, atsakysime į aktualius dalyviams klausimus.

Susitikimo trukmė – apie 40 min.

Registracija ČIA (prieš susitikimą bus atsiųsta nuorodą nurodytu el. paštu)

 

Užsiregistravusieji į informacinį renginį turės galimybę peržiūrėti susitikimo įrašą.

Dalintis

Naujienlaiškio prenumerata

Sekite mūsų veiklą

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

© 2020 Klaipėda iD. Visos teisės saugomos

Sukurta:

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.​