Aplinkosauginių inovacijų kūrimo renginys – Ateitonai
Data:
12-02-2022
Laikas:
09:00
Organizatorius:
9 Zuikiai
Ateitonai – 14 – 29 m. jaunimui skirti aplinkosauginių inovacijų kūrimo renginiai! Tai 9 intensyvūs, po 2 dienas su nakvyne truksiantys aplinkosaugos inovacijų kūrimo renginiai kiekvienoje Lietuvos apskrityje, kur technologijos susijungs su gamta ir visa ekosistema. Renginiai vyks savaitgalį.
Skirtas jaunimui, kuris domisi:
Kiekvienoje Lietuvos apskrityje vyks po regioninį Ateitoną, kuriuose bus išrinkti atstovai į nacionalinį Ateitoną. Kiekvienoje apskrityje yra tik po 20 dalyvių vietų. Klaipėdos apskrityje renginys vyks – Vasario 12-13d., 2022.
Nebūtina formuoti komandos. 14 – 29 m. jaunimas gali registruotis PAVIENIUI. O atvykus į renginį jaunimas vietoje suformuos gentis ir jų viduje kurs aplinkosauginių inovacijų idėjas.
Projektą finansuoja: Ateitonai organizuojami bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija ir finansuojama Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.