Pradėjome veiklą nuo silpnų srovių sistemų, tačiau palaipsniui augdami ir tobulėdami, pradėjome dirbti su elektros instaliacijomis, apšvietimu bei pastatų automatizavimu. Apjungus visas šias sritis į bendrą visumą, atsirado išmaniųjų namų sistemos. Patyrusių specialistų komanda, atsakingas požiūris į darbą bei kokybiškas projektų įgyvendinimas - tai pagrindiniai faktoriai, kuriantys bendrovės politiką, orientuotą į patikimą partnerystę ne tik su klientais, bet ir su tiekėjais.

Darbo pobūdis:

  • Saulės elektrinių montavimas ant šlaitinių ir plokščių stogų bei antžeminių elektrinių įrengimas.
  • Didžioji vykdomų darbų dalis – montuotojo – aukštalipio darbas, atliekamas ant stogų lauko sąlygomis. Tai konstrukcijų ir saulės modulių montavimas, el. kabelių nutiesimas iki pajungimo vietų.
  • Keitiklių pajungimas, monitoringo konfigūravimas, įrengtos saulės elektrinės testavimas.

Reikalavimai:

  • Analogiško darbo patirtis
  • Kruopštumas, atidumas
  • Atsakingumas
  • Gebėjimas dirbti komandoje
  • Sąžiningumas
  • Saugos reikalavimų laikymasis

Privalumai:

Rusų kalbos mokėjimas ir vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Visas socialines garantijas;
  • Automobilį darbui;
  • Siūlome ilgalaikę darbo vietą;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Stabilumą;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Draugišką ir paslaugų kolektyvą;
  • O svarbiausia, visada laiku mokamą atlyginimą!