Jei norisi pakeisti žiūros į viešųjų pirkimų procesą kampą, aprėptį ir šiek tiek aukštį, kviečiame kandidatuoti ir tapti stipria profesionalios pirkimų komandos dalimi.

ATSAKOMYBĖS:

  • Pirkimų komisijų veiklos koordinavimas;
  • Metinio pirkimų plano rengimo ir vykdymo koordinavimas;
  • Strateginių pirkimų vykdymas;
  • Kolegų konsultavimas viešųjų pirkimų klausimais;
  • Pavaldumas – pirkimų skyriaus vadovui.

TIKIMĖS, KAD JŪS:

  • Turite ne trumpesnę nei 2 metų patirtį viešųjų pirkimų srityje;
  • Gerai išmanote viešųjų pirkimų įstatymo ir kitus viešuosius pirkimus reglamentuojančius teisės aktus;
  • Esate įgijęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą;
  • Gebate kalbėti ir rašyti anglų kalba (ne žemesniu nei B1 lygiu);
  • Turite projektų ir procesų valdymo įgūdžių;
  • Dirbdamas (-a) vadovaujatės ir taikote LEAN principus, net jei tai vadinate kitu vardu;
  • Savo rolę suprantate kaip paslaugos vidiniam klientui teikėjo, todėl esate visada pasiruošęs (-usi) atsakyti į klausimus ir padėti kolegoms.

MES SIŪLOME:

  • Nuo 2500 € bruto siekiantį mėnesinį darbo užmokestį. Galutinis finansinis atlyginimo dydis priklausys nuo atranką laimėjusio kandidato kompetencijos;
  • Galimybę prisijungti prie tarptautinės   bendrovės, siekiančios padėti klientams išlaikyti konkurencinį pranašumą ir pereiti prie tvaresnių energijos rūšių;
  • Įkvepiančią ir auginančią darbo aplinką;
  • Mišrų darbo biure ir darbo iš namų grafiką;
  • Papildomą sveikatos draudimą, įmonės renginius, kitas papildomas nefinansines naudas.

Susidomėjote?

CV ir motyvacinį laišką ar LinkedIn profilio adresą iki liepos 26 d. siųskite el. adresu atrankos@kn.lt su nuoroda „Pirkimų vykdymo vadovas (-ė)“. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Kandidatų į darbuotojus asmens duomenų privatumo politiką rasite http://www.kn.lt