Darbo pobūdis

  • Gamybinių linijų paruošimas darbui;
  • Gamybinių linijų įrengimų reguliavimas;
  • Gamybinių linijų aprūpinimas žaliavomis;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas gamybos patalpose;
  • Gebėjimas dirbti prie įrengimų, nuo kurių priklauso viso gamybinio srauto efektyvumas;
  • Vykdomo gamybos proceso kontrolė, atsižvelgiant į kokybės reikalavimus;
  • Gamybos dokumentacijos vykdymo užtikrinimas;
  • Priskirtos sistemos techniškai tvarkingos būklės palaikymas ir nedidelių remonto darbų atlikimas savo iniciatyva;
  • Darbas pamainomis.

Reikalavimai

  • Profesinis išsilavinimas technikos srityje;
  • Analogiško darbo patirtis (privalumas – gamybos pramonėje);
  • Atsakingas požiūris į darbą ir kruopštumas;
  • Veržlumas, komunikabilumas, organizuotumas ir komandinio darbo gebėjimai;
  • Auto krautuvo vairuotojo pažymėjimas ir patirtis juo dirbant;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios;
  • Anglų ir/ar vokiečių kalbos žinios būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą socialiai atsakingoje įmonėje;
  • Puikias darbo sąlygas dinamiškoje kompanijoje;
  • Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Konkurencingą darbo užmokestį bei visas socialines garantijas.